ODTÜ'de HORIZON2020

ODTÜ'de Avrupa Araştırma Alanı (European Research Area - ERA) Öncelikleri

ODTÜ H2020 and ERA Strategy Report 

ODTÜ EU Liaison Office Strategy Report

TRUNIERA Conference Report

H2020 Bilgi Günleri

  • Horizon 2020'ye hazırlık çalışmaları kapsamında 8-9 Mayıs 2013 tarihlerinde düzenlenen bilgi günlerinde PERA Technology Limited Şirketi'nden Dr. Peter Sheard'ın gerçekleştirdiği sunumlara aşağıdaki linklerden ODTÜ kullanıcı adı ve şifrenizle ulaşabilirsiniz.

    Horizon 2020 - Workshop 1
    Horizon 2020 - Workshop 2

  • 2 Ekim 2013 tarihinde Üniversitemizde, TÜBİTAK Uluslararası Daire Başkanlığı'nca "Horizon 2020 Eğitim ve Bilgilendirme Günü" başlıklı bir etkinlik düzenlenmiştir.

Etkinlik kapsamında TÜBİTAK tarafından gerçekleştirilen sunumlara ODTÜ kullanıcı adı ve şifrenizle ulaşmak için tıklayınız.

ODTÜ’nün HORIZON 2020’ye hazırlık aşamasını yönlendirmek ve katılımını arttıracak stratejilerin geliştirilmesine katkı sağlayabilecek bilgilerin derlenmesi için tasarlanan “AB Çerçeve Programları Katılım ve Farkındalık Düzeyi Anketi” sonuçlarına ODTÜ kullanıcı adı ve şifrenizle buradan ulaşabilirsiniz.

H2020 ile ilgili olarak Araştırmalar Koordinatörlüğü'nde yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi notuna ODTÜ kullanıcı adı ve şifrenizle ulaşmak için tıklayınız.

Aşağıda listelenen H2020 genel bilgi dokümanlarına ve konu bileşenlerine özel çalışma programlarına ODTÜ kullanıcı adı ve şifrenizle ulaşabilirsiniz.

Üniversite'de sözleşme tarihi itibariyle tamamlanmış 7. Çerçeve Programı projelerinin Horizon 2020 konu bileşenlerine göre sınıflandırılmasına dair yapılan çalışmaya ODTÜ kullanıcı adı ve şifrenizle ulaşmak için tıklayınız.