Marie Sklodowska Curie Bilgi Günü

AB 7. Çerçeve Programı’nın devamı olan “Horizon 2020 (H2020)” kapsamında sanayi ve üniversitedeki araştırmacıların ortak olarak başvurabileceği programlar bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Marie Sklodowska Curie RISE (Research and Innovation Staff Exchange) çağrısı 6 Ocak 2015 tarihinde açılmıştır. Çağrıya buradan ulaşabilirsiniz.

Üniversitemizde, pek çok sanayi kuruluşundan ve diğer üniversitelerden ilgililerin de katılımıyla bir Bilgi Günü düzenlenecektir. TÜBİTAK Ulusal İrtibat Noktaları, sanayi-akademi işbirliklerine odaklanarak proje başvuru ve değerlendirme süreçlerine ilişkin bilgi verecekler ve isteyen araştırmacılarla birebir görüşmeler yapacaklardır.

28 Ocak 2015 tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi-D Salonu’nda, 9:00-15:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan toplantının detaylı programına buradan ulaşabilir, kayıt yaptırmak için anketi kullanabilirsiniz.

Tüm araştırmacılarımızı Bilgi Günü’ne davet eder, birebir görüşmelere kayıt yaptırmak isteyen araştırmacılarımızın 19 Ocak 2015 tarihine kadar Proje Destek Ofisi ile 3834 nolu telefondan ya da pdo [at] metu edu tr e-posta adresinden iletişime geçmesi gerektiğini hatırlatırız.